Meist

Tere tulemast meie ettevõttesse

DK Ida Grupp OÜ on professionaalne ettevõte, mis on turul edukalt tegutsenud juba üle 13 aasta. Oleme uhked paljude teenindatud ja rahulolevate klientide üle, kes on usaldanud meile oma kodud ja ettevõtted. Meil on hea meel pakkuda teile laia valikut teenuseid, et muuta teie kodu hubaseks ja mugavaks. Meie firma on spetsialiseerunud akende ja uste paigaldamisele, kvaliteetse pehme mööbli keemilisele puhastusele, samuti kodu renoveerimise ja üldise kodukaunistamise teenuste osutamisele.

Akende ja uste paigaldamine

Pakume professionaalseid akende ja uste paigaldamise teenuseid igat tüüpi ja suurusega akende ja uste puhul. Meie kogenud spetsialistide meeskond tagab kvaliteetse paigalduse, kasutades kaasaegset tehnoloogiat ja materjale. Saate valida laia valiku akende ja uste hulgast, mis sobivad teie koju või kontorisse. Samuti anname nõu, kuidas valida parim valik vastavalt teie vajadustele ja eelarvele;

Polsterdatud mööbli keemiline puhastus

Meie professionaalne mööbli keemiline puhastus aitab teil taastada teie pehme mööbli põlise välimuse ja värskuse. Kasutame turvalisi ja tõhusaid meetodeid tolmu, plekkide ja lõhnade eemaldamiseks. Teie pehme mööbel näeb välja nagu uus ja te saate nautida mugavat ja puhast keskkonda oma kodus või kontoris.

Kodu remont

Meie käsitööliste meeskond on valmis aitama teid kõigis teie kodu ümberehitusvajadustes. Teeme remonditöid alates kosmeetilisest remondist kuni suuremate renoveerimistöödeni. Ükskõik, kas vajate siseremonti, torustiku või elektrisüsteemide asendamist, meie kogenud spetsialistid saavad ülesandega kvaliteetselt ja õigeaegselt hakkama;

Üldine korraldus

Kui teil on vajadus üldehituse järele, võite täielikult toetuda meie pädevusele ja kogemustele. Pakume laia valikut hoonete ehitus- ja remonditeenuseid, samuti võtame vastu uusi ehitusprojekte. Tagame töö kõrge kvaliteedi ja vastavuse kõikidele ehitusstandarditele;

Püüame pakkuda oma klientidele ainult parimaid teenuseid ja aidata neil luua mugavat elu- ja tööruumi. Meie meeskond on alati valmis kuulama teie soove ja pakkuma personaalset lähenemist igale projektile. Võtke meiega juba täna ühendust ja me aitame teil hea meelega oma ideed reaalsuseks muuta.

Täname teid teie valiku eest! Ootame, et olla teie usaldusväärne partner teie kodu loomisel ja renoveerimisel. Lisateabe ja konsultatsiooni saamiseks võtke meiega ühendust antud kontaktandmetel.

Me töötame Ida-Virumaal

Aasa, Ahtme, Avinurme, Väike-Maarja, Idaviru, Kiviõli, Kuremäe, Kohtla-Järve, Kukruse, Kunda, Kuremäe, Lasnamäe, Maardu, Mäetaguse, Mäetüki, Narva, Neeruti, Oru, Pala, Püssi, Püssi, Sillamäe, Sinimäe, Sonda, Somovit, Säkna, Tapa, Toila, Jõhvi, Jõgeva ja teised.


DK IDA GRUPP OÜ

Registrikood 11935642
KMKR nr EE101688842
Koidu tn 2v-44, Jõhvi linn, 41531, Jõhvi vald, Ida-Viru maakond

SWEDBANK AS

Liivalaia 8, 15040 Tallinn
BIC/SWIFT: HABAEE2X
IBAN: EE962200
Konto nr:
Pangakood Eestis: 761